Podziękowania za udział w manifestacji

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w manifestacji NSZZ „Solidarność” w Warszawie w dniu 20 maja 2026 r.

Wasza obecność, zaangażowanie oraz solidarność są wyrazem troski o prawa pracownicze, godne warunki pracy i przyszłość polskich pracowników. Dzięki wspólnemu działaniu pokazaliśmy siłę jedności oraz determinację w obronie naszych wartości.

Dziękujemy za poświęcony czas, wsparcie i aktywny udział w tym ważnym wydarzeniu.

Przekazujemy Wam oficjalne podziękowania od Przewodniczącego Komisji Krajowej, Piotra Dudy.

Razem możemy więcej!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.