Podziękowania za udział w manifestacji
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w manifestacji NSZZ „Solidarność” w Warszawie w dniu 20 maja 2026 r.
Wasza obecność, zaangażowanie oraz solidarność są wyrazem troski o prawa pracownicze, godne warunki pracy i przyszłość polskich pracowników. Dzięki wspólnemu działaniu pokazaliśmy siłę jedności oraz determinację w obronie naszych wartości.
Dziękujemy za poświęcony czas, wsparcie i aktywny udział w tym ważnym wydarzeniu.
Przekazujemy Wam oficjalne podziękowania od Przewodniczącego Komisji Krajowej, Piotra Dudy.
Razem możemy więcej!
