AktualnościPrace i dokumenty RegionuWybory w NSZZ "Solidarność"Informacje dla związkowcówSzkolenia
Komisja Krajowa
Aktualności
Świąteczne spotkanie członków NSZZ "Solidarność" w Mahle Krotoszyn
2018-01-04
Okres świąteczny i zbliżający się koniec roku, stał się okazją do uroczystego spotkania członków Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" przy Mahle Polska w Krotoszynie.

Związkowcy w luźniejszej niż na terenie zakładu atmosferze, dzieląc się opłatkiem, złożyli sobie nawzajem życzenia. Do tego grona dołączyli zaproszeni goście: poseł Jan Mosiński wraz z sekretarzem Łukaszem Wolskim, oraz Przewodniczący ZR Jarosław Wilner i z-ca Przewodniczącego Elżbieta Wdowczyk.

 

Forma spotkania sprzyjała pogawędkom i swobodnym rozmowom. Wykrystalizowały się zagadnienia, związane szczególnie z czasem pracy i zatrudnianiem pracowników, które w najbliższym czasie będę musiały być wnikliwie przeanalizowane przez Komisję Zakładową.

Trwają przygotowania do kolejnych wyborów.

Na zdjęciach: przewodniczący KZ Krzysztof Kasprzak wraz z zastępcami i członkami Komisji Zakładowej, i byłym przewodniczącym KZ – Tadeuszem Kubiakiem oraz zaproszonymi gośćmi.

(ew)

 

NSZZ Solidarność Region Wielkopolska Płd. - Kalisz, ul. 3 Maja 13A/1, tel. (62) 767 11 14, tel./fax (62) 767 11 76, email: region@solidarnosc.kalisz.pl | tel-wd.com created