AktualnościPrace i dokumenty RegionuWybory w NSZZ "Solidarność"Informacje dla związkowcówSzkolenia
Komisja Krajowa
Prace i dokumenty Regionu
Zebranie Prezydium Zarządu Regionu
2010-12-10
Zebranie Prezydium Zarządu Regionu
W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu.

Podczas obrad związkowcy omawiali stan przygotowań do obchodów upamiętniających 29. rocznicę stanu wojennego. Przypominamy, że 13 grudnia br. o godz. 19.00, w Kościele o. Jezuitów zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ofiar stanu wojennego.

Członkowie Prezydium ZR zapoznali się z sytuacją w Domu Pomocy Społecznej, w Kaliszu, gdzie w najbliższym czasie dojdzie do spotkania szefa regionu z zakładową organizacją związkową "S" w sprawie rażąco niskich płac wśród pracowników DPS oraz sposobie podziału nagród przez dyrektora placówki.

Związkowcy zapoznali się także z tematyką szkoleń na 2011 r. wnosząc także swoje uwagi (Elżbieta Wdowczyk, Grzegorz Majchrzak, Zenon Borowski i Przemysław Woliński).

Przemysław Woliński zapoznał zebranych z przebiegiem ostatnich rozmów, które zaowocują powstaniem nowej zakładowej organizacji związkowej. Szerzej o tym we wtorkowym wydaniu naszej strony internetowej.

Ostanim punktem obrad było omówienie projektu porządku zebrania zarządu regionu. Przypominamy, że najbliższe posiedzenie Zarządu Regionu Wielkopolsk Płd. NSZZ "Solidarność" odbędzie się 17 grudnia,  wyjątkowo w sali nr 36 (I p.) Ratusza w Kaliszu. Początek zebrania 10.00.

Również w piątek 17.12. b.r., o godz. 13.00 w siedzibie Zarządu Regionu odbędzie się spotkanie opłatkowe, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

NSZZ Solidarność Region Wielkopolska Płd. - Kalisz, ul. 3 Maja 13A/1, tel. (62) 767 11 14, tel./fax (62) 767 11 76, email: region@solidarnosc.kalisz.pl | tel-wd.com created