AktualnościPrace i dokumenty RegionuWybory w NSZZ "Solidarność"Informacje dla związkowcówSzkolenia
Komisja Krajowa
Aktualności
Szanowni Państwo
2020-03-18
Ilość zarażeń koronawirusem w Polsce i Europie narasta. Władze państwowe apelują o pozostawanie w miejscach zamieszkania. W tym trudnym czasie bądźmy odpowiedzialni

 „Tygodnik Solidarność” przyłącza się do akcji #zostańwdomu, jednocześnie zachęca do lektury – od dziś wszystkie wydania „Tygodnika Solidarność”, zarówno nowe, jak i te archiwalne, dostępne są za darmo w naszej aplikacji mobilnej.


Co zrobić by otrzymać dostęp do darmowego „Tygodnika Solidarność”?

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację „Tygodnik Solidarność”, którą znajdziecie w Google Play i App Store lub pobrać ją bezpośrednio pod tym linkiem:

http://bit.ly/czytajwdomu

Życzymy przyjemnej lektury, 
redakcja "Tygodnika Solidarność" 

 Ponad to w załączeniu przesyłam kolejną zajawkę dotyczącą najnowszego wydania „Tygodnika Solidarność” nr 12/2020 , jak zawsze prosząc przy tym aby przyłączyli się Państwo do akcji propagowania naszego tygodnika  zarówno w społeczności związkowej jak i poza nią.

 W załączeniu banerki i okładkę, promujące najnowszy numer oraz poniżej link do filmu.

 Proszę, w imieniu swoim jak i Redakcji „Tygodnika Solidarność” o zamieszczanie ich oraz filmu na stronach internetowych reprezentowanych przez Państwa Regionów, Organizacji Związkowych i innych Związkowych  Komórek Organizacyjnych oraz w dostępnych Państwu social mediach.

 Wspólnie zadbajmy o rozwój naszego „Tygodnika Solidarność”.

 Plik do ściągnięcia z WeTreansfer

 https://we.tl/t-ghQV75ENf8

 Lub na youtube

 https://www.youtube.com/watch?v=ZQMOX3WZDGY

 Z poważaniem

 

Grzegorz Zawadzki

Asystent Zarządu

Specjalista ds. Wydawniczych

(mj)

 

NSZZ Solidarność Region Wielkopolska Płd. - Kalisz, ul. 3 Maja 13A/1, tel. (62) 767 11 14, tel./fax (62) 767 11 76, email: region@solidarnosc.kalisz.pl | tel-wd.com created